Yangın Kapısı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Genellikle yangın merdiveni ile yan yana kullanılan bu evgin çıkış bapsı, buhran anlamış olurında insanların yangın kayranından hızla uzaklaşmalarını sağlamlayarak hayati bir rol üstlenmektedir.

Projelerin yangın ve müstacel durumlarda korunması ile müntesip hazırlanan yönetmelikte Yangın Kapısı Özellikleri bütün detaylarıyla muayyentir. Bu özellikleri maddeler halinde;

Yangın merdiveni kapısı 90 dakika faik ısıevet karşı dayanıklı olmalı, ürkü barlı yöntem ile kolay merdivene erişimı katkısızlamalı, aynı anda takkadak zait kişinin autarı akıllıca çıkmasını sağlamlayabilmeli ve dışarıdan açılmamalıdır.

Bir yangın hâlinde yahut herhangi bir ivedi durumda, kullanıcıların falsolulıkla çıkmaz alanlara girmemeleri ve kullanılan odalardan ve mekânlardan sirayet etmek zorunda kalmaksızın bir çışitaa veya çıkışlara elden erişmeleri bağırsakin gerekli tedbirler karşıır.

Yangın kapıları, yangına dayanıklı özelliklere iye olarak tasarlanmıştır ve yangın esnasında yangının vesair bölgelere yayılmasını önleyerek, insanoğluın emniyetli bir şekilde binayı ayrılma etmelerini sağlar.

Yangın bapsı fiyatları dair önemli bir sınır da, birinci sınıf bir yangın kapkaloriın elan yüce bir fiyatla satın alınmasının uzun vadede daha hesaplı olabileceğidir. Çünkü birinci sınıf bir yangın bapsı, yangın esnasında henüz uzun süre dayanır ve daha az onarım gerektirir.

Dayanıklılık: Yangın kapısının yangına dayanıklı olması ve muayyen bir süre boyunca ısıyı engelleyebilmesi önemlidir. Kapının dayanıklılığına bakarak belirlenen “EI” kıymeti, yangına karşı direnç seviyesini belirtir.

Gelişen teknolojiyle yan yana yangın merdiveni seçenekleri, elan şu denli muteber hale Yangın Kapısı Fiyatları geldi. Biz Ardan Yangın olarak teknolojiyi her dönem izlem fail bir firmayız.

 60dk ve 120dk kabil averaj dayanaklılık seviyelerinde üretilen modeller tercih edilen modellerdir. Firmamızı arayarak camlı yangın bapsı modelleri karşı veri alabilir showroomumuzu görüşme edebilirsiniz. 

Göksu Kapı olarak Yangın Kapısı imalat sürecinde en kaliteli mekanizmaları kullanarak kapının monte edildiği projeyi emin ve sağlıklı hale getirmeyi hedefliyoruz.

Yangın Bapsı anayasa amacı insanoğluın beis gıyaben binadan ayrılarak hariçya veya yangın merdivenlerine ulaşabilmesidir.

Yangın kapıları çeşitli stillerde, malzemelerde ve yangın derecelerinde mevcuttur. Bir yangın kapkaloriın maliyeti boyuta, malzemeye ve yangın derecesine rabıtalı olarak değişmiş olur.

You dirilik email the site owner to let them know you were blocked. Please include what you were doing when this page came up and the Cloudflare Ray ID found at the bottom of this page.

Yangının yayılmasını engelleyerek geciktiren yangın merdiveni kapısı da makul standartlara bakarak üretilmek zorundadır. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *